Beste klanten, bedankt voor 2020!

13.12.2020

Beste klanten, bedankt voor 2020!

Als oprichter en eigenaar van Alicante Real Estate, wilde ik je bedanken voor een geweldig en opwindend 2020 en je informeren over de verdere voortgang van ons bedrijf.

Ook al hebben we elkaar misschien niet persoonlijk leren kennen en had u contact met een van onze 22 medewerkers, of bent u hier niet eens persoonlijk geweest en bent u tot nu toe alleen geïnteresseerd in onroerend goed - het was een zeer spannend en succesvol 2020 en ook in deze moeilijke tijden we zijn erin geslaagd om eenvoudige oplossingen te vinden!

Ons makelaarskantoor in La Mata is herbouwd zodat we meer ruimte hebben en er nu maar liefst 6 medewerkers kunnen werken: https: //g.page/alicanterealest ...

Hoe was 2020 voor ons?

We hebben een aantal panden virtueel verkocht, de verkoop afgerond met een virtuele rondleiding en daarna met een volmacht gestuurd. Er zijn goede verbeteringen aangebracht in onze dienstverlening, vooral op het gebied van vakantieverhuur op Alicante-Holiday.com , we hebben grote stappen gezet zodat we zelfs in deze moeilijke tijden succesvoller zijn geworden dan vorig jaar 2019. Daarnaast hebben we ons kantoor geopend voor vakantieverhuur en het aangrenzende magazijn met was- en strijkstation en een team van maximaal 15 poetsvrouwen die in de zomer voor u op pad gaan: https: //g.page/AlicanteHoliday ...

We hebben een bijkomend vastgoedkantoor geopend in Santa Pola, dat zich steeds succesvoller vestigt op de lokale markt en niet alleen werkt met onroerend goed in Santa Pola maar ook in Gran Alacant, Arenales del Sol, La Marina en El Altet: https: //g.page/OfficeSantaPola ...

Op 4 januari 2021 openen we een nieuw vastgoedkantoor in het hart van Torrevieja met in eerste instantie 2 meertalige medewerkers en we zijn nog steeds op zoek naar ambitieuze medewerkers: https: //g.page/ARE-Torrevieja -...

En vanaf maart 2021 hebben we een 4e makelaarskantoor in Torre La Mata in de voormalige tak van Deutsche Bank die we hebben overgenomen, waar we ook op zoek zijn naar verdere medewerkers: https: //goo.gl/maps/wYafRhmtZN ...

Zoals u kunt zien, hebben we nu 5 locaties en bieden we dus een dienst aan die breed is gediversifieerd, of het nu gaat om diensten of locatie.

We hebben ook de eerste investeerders kunnen aantrekken die hebben deelgenomen aan winstgevende investeringen in de vastgoedsector en verwachten een sterke groei met een rendement van minimaal 5% per jaar.

Alicante Real Estate Investment is in oprichting.

Om u te kunnen helpen met de ondoorzichtige verzekeringsmarkt in Spanje, hebben we een freelance verzekeringsmakelaar in ons team, Monika, die aan uw zijde staat met woord en daad als het gaat om uw verzekering. Omdat, zoals u weet, u goed kunt sparen en in goede handen kunt zijn, is een grote geruststelling.

Alicante Real Estate heeft zijn kracht opgebouwd door investeringen, innovatie en het nemen van gedurfde stappen in moeilijke tijden en het einde is nog niet in zicht. Vanaf medio 2021 zullen we een permanent renovatieteam hebben, Alicante Real Estate Reformas, dat alles zal doen, van kleine klussen, zoals het schilderen van appartementen of het vervangen van ketels, tot complexe renovaties met de juiste vergunningen en onder toezicht van een architect. Alles van één huis - Alicante Real Estate.

Daarnaast mikt ons team op een groter franchisesysteem in 2021. Dankzij onze partners in Engeland, Polen en Denia hebben we ook op dit gebied goede vooruitgang geboekt.

Medio volgend jaar gaan we ook ons eigen vastgoedportaal aanbieden, aanvankelijk alleen in Spanje, maar binnenkort ook in andere Europese landen, we houden je op de hoogte.

Dit alles is te danken aan het goede en professionele personeel van het Alicante Real Estate-team, die altijd voor je klaar staan. We staan altijd voor je klaar.

Ik wens u prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar.

Met vriendelijke groet, Rainer Schmitz